Hengill Ultra 2020

Íslenska English

Go back to registration page

Registered contestants


Hengill Ultra Trail 100 km (Registered: 28)
Name Nationality YOB Team / Club
Adam Komorowski PL 1977 Zabiegani Reykjavik
Adrien Albrecht CH 1987
Anna Sigríður Arnardóttir IS 1974 Náttúruhlaup / Hlaupahópur FH
Arnar Benjamín Ingólfsson IS 1980 Ægir3
Árni Birgisson IS 1970
Ásta Björk Guðmundsdóttir IS 1991 Nátturuhlaup/FH
Baldur Gunnlaugsson IS 1969 Náttúruhlaup
Birgir Már Vigfússon IS 1982 FH
Björn Rúnar Lúðvíksson IS 1964 Hlaupahópur Stjörnunnar
Börkur Brynjarsson IS 1972 Náttúruhlaup
Daníel Reynisson IS 1985
Einar Þórarinsson IS 1976 Náttúruhlaup
Gunnar Julisson IS 1973
Guðmundur Ragnar Steingrímsson IS 1966 Náttúruhlaup
Guðmundur Sveinbjörnsson IS 1974
Hermann Þór Baldursson IS 1965
Hlíf Brynja Baldursdottir IS 1967 FH/Náttúruhlaup
Ivar Jonsson IS 1969 Fjölnir
Kjartan Bragi Valgeirsson IS 1988 Náttúruhlaup
Kjartan Guðmundsson IS 1972 Náttúruhlaup
Nick Gísli Janssen IS 1999
Örvar Steingrímsson IS 1979 HK
Rakel María Hjaltadóttir IS 1993
Samúel Ólafsson IS 1987
Stanislaw Bukowski IS 1980 laugarskokk
Thorvaldur Gudjonsson IS 1971 Náttúruhlaup
Tómas Beck IS 1980 Hlaupahópur FH
Þorleifur Þorleifsson IS 1979 Árbæjarskokk
Hengill Ultra 50 km (Registered: 58)
Name Nationality YOB Team / Club
Ágúst Rafn Einarsson IS 1983
Ármann Karl Guðmundsson IS 1965 Einfari
Árni Gunnar Gunnarsson IS 1980
Benedikt Rafnsson IS 1985 Frískir Flóamenn
Birgir Sævarsson IS 1972 KR skokk
Boris Erzen SI 1977
Börkur Þórðarson IS 1978 3N
Bryndís Skúladóttir IS 1966 Hlaupahópur Breiðabliks
Davíð Rúnar Bjarnason IS 1989 Sportvörur
Dean Martin IS 1972
Elín Valgerður Margrétardóttir IS 1972 Náttúruhlaup
Elísabet Margeirsdóttir IS 1985 Náttúruhlaup 66°Norður
Elísabet Smáradóttir IS 1982 FH / Team Auður
Flóki Halldórsson IS 1973
Gisli Hauksson IS 1976
Gunnar Viðar Gunnarsson IS 1969 Flandri
Hákon Stefánsson IS 1988 Skokkhópurinn Magnús
Helga María Heiðarsdóttir IS 1982 Náttúruhlaup
Hinrik Geir Jónsson IS 1983
Hjalti Rósinkrans Benediktsson IS 1973 Flandri
Höskuldur Kristvinsson IS 1949
Ingi Rúnar Àrnason IS 1981 Flandri Borgarnes
Jóhann Friðrik Haraldsson IS 1979 Cool Runnings
Jóhann Gunnar Guðbjartsson IS 1992
Jóhann Ragnar Guðmundsson IS 1968 Náttúruhlaup
Jón Arnar Sigurþórsson IS 1971 Flandri
Jósep Magnússon IS 1977 Flandri
Katrín Sigrún Tómasdóttir IS 1980
Kjartan Rúnarsson IS 1976
Klemenz Sæmundsson IS 1963 3N
Kristín Irene Valdemarsdóttir IS 1970 UFA-Eyrarskokk
Kristinn Jóhannsson IS 1975
Kristján Björnsson IS 1987
Kristjana Bergsdóttir IS 1952 þríkó
Lárus Kazmi IS 1989 FH
Lárus Sverrisson IS 1988
Lingþór Jósepsson IS 1971 Hamar
Mari Jaersk IS 1987 FH
Mikael Schou IS 1988
Ómar Ágústsson IS 1980
Ragnar Saevarsson IS 1974 Ægir3
Reynir Gylfason IS 1973 Breiðablik
Róbert Traustason IS 1983 Boot Camp
Rósa Björg Karlsdóttir IS 1968 Náttúruhlaup
Rúna Rut Ragnarsdóttir IS 1976 Valur skokk/Ægir 3
Rúnar Dór Daníelsson IS 1984 3N
Rúnar Sigurðsson IS 1964 Árbæjarskokk
Sif Sumarliðadóttir IS 1975 KR skokk
Sigríður Rúna Þóroddsdóttir IS 1970 þríkó
Sigurjón Ernir Sturluson IS 1990 2XU / On Running
Snorri Freyr Ákason IS 1987
Snævar Ingi Hafsteinsson IS 1988 Boot Camp
Sveinn Atli Árnason IS 1995 Bootcamp
Sævar Már Atlason IS 1990 Team Karkur
Telma Matthíasdóttir IS 1976 3SH
Trausti Valdimarsson IS 1957 Ægir3
Þorbergur Ingi Jónsson IS 1982 66 norður
Þórður Rafn Þórðarson IS 1977 Bootcamp
Hengill Ultra 25 km (Registered: 482)
Name Nationality YOB Team / Club
Agnar Darri Sverrisson IS 1994 Tvíhleypan
Agnes Árnadóttir IS 1988
Agnes Helga Martin IS 1978
Almar Björn Viðarsson IS 1981 Breiðablik
Andrés Jónsson IS 1964 Útiverur
Andri Hreidarsson IS 1996
Andri Jónsson IS 1991 Triple A
Andri Már Marteinsson IS 1989
Andri Vestmar Bjarnson IS 1992
Aníta Sif Rúnarsdóttir IS 1996 Hlaupahópur Mosó
Anna Berglind Pálmadóttir IS 1979 HOKA/Compressport Lið / Hópur:
Anna Björg Haukdal IS 1959 Hlaupahópur Stjörnunnar
Anna Cecilia Inghammar IS 1977 Ármann
Anna Gunnlaugsdottir IS 1971 3N
Anna Lára Guðnadóttir IS 1978 Mosóskokk
Anna Rafnsdóttir IS 1983
Anna Sigríður Sigurjónsdóttir IS 1990 Bootcamp
Anna Sæunn Olafsdottir IS 1987 Ægir3
Antonía Helga Guðmundsdóttir IS 1988 UMF Hvöt
Ari Þór Kristinsson IS 1987
Ármann E. Lund IS 1972 Breiðablik
Arnar Freyr Magnússon IS 1988 wodbúð
Arnar Gudmundsson IS 1971 Hlaupahópur Stjörnunar
Arnar Gunnarsson IS 1991 Fimbul.is
Arnar Karlsson IS 1969 Hlaupahópur FH
Arnar Þór Sigurðsson IS 1965 Hlaupahópur Sigga P.
Arnór Freyr Ingunnarson IS 1993
Aron Ólafsson IS 1989 T.E.A.M
Ásbjörn Egilsson IS 1990 CF Ægir
Ásdís Pálmadóttir IS 1976
Ásdís Karen Friðbjörnsdóttir IS 1990
Ásdís Kristinsdottir AF 1975 BootCamp
Ásdís María Rúnarsdóttir IS 1977
Ásdís Sigurgeirsdóttir IS 1983
Ásgerður Sverrisdóttir IS 1989
Ásta Benónýsdóttir IS 1982
Atli Björn Levy IS 1980
Atli Freyr Runólfsson IS 1985 Bootcamp
Atli Gunnarsson IS 1976
Atli Gunnarsson IS 1969 Hk
Atli Sveinbjörnsson IS 1987 UFA
Aureja Zelvyte IS 1990 FH/3SH
Auðunn Jóhansson IS 1980
Auður Eyberg Helgadóttir IS 1979 Líkami og Boost
Auður Friðriksdóttir IS 1984 Hlaupapar
Auður Inga Ólafsdóttir IS 1967
Aðalbjörg Skúladóttir IS 1971 Frískir flóamenn
Baldur Helgi Ingvarsson IS 1980
Bára Björk Ingibergsdóttir IS 1980
Bára Hlynsdóttir IS 1983 Mosóskokk
Benedikt Viðarsson IS 1979
Benedikt Jónsson IS 1991
Benoit Thomas Branger IS 1984
Berglind Árnadóttir IS 1979 Afturelding
Berglind Berndsen IS 1977
Berglind Grímsdóttir IS 1995
Bergur Þórðarson IS 1973 BB runners
Birkir Margeinsson IS 1971
Birna Berndsen IM 1977
Birna Blöndal Sveinsdóttir IS 1987
Birta kristín Helgadóttir IS 1988
Bjarki Diego IS 1968 HHHC GJEMLE
Bjarki Lúðvíksson IS 1972
Bjarki Sveinsson IS 1972 3N
Bjarki Þór Runólfsson IS 1986 Skómas
Bjarney Sólveig Annelsdóttir IS 1979 Auður/3N
Bjarni Auðunsson IS 1974 Frískir flóamenn
Bjarni Atlason IS 1998 HHHC Ungliðar
Bjarni Björnsson IS 1972
Bjarni Jakob Gunnarsson IS 1985 Þríkó
Bjarni Jónsson IS 1985 GUBB
Bjarni Kristjánsson IS 1993
Bjarni Kristmarsson IS 1986
Björgvin Viktor Færseth IS 1996
Björk Brynjarsdóttir IS 1994
Björk Jóhannsdóttir IS 1977 Náttúruhlaup
Björn Björnsson IS 2003
Björn Guðmundsson IS 1975 Hlaupahópur FH
Bragi Birgisson IS 1973 Fjölnir
Broddi Pálmi Ottesen Pétursson IS 1989 Broddgeltirnir
Bryndís Haraldsdóttir IS 1980 Cool Runnings
Bryndís Haraldsdóttir IS 1976 Hlaupahópurinn Dunna
Brynja Dögg Sigurpálsdóttir IS 1993
Brynja Þórðardóttir IS 1989
Brynjar Viggósson IS 1973 HHHC Miðaldra
Brynjólfur Þór Guðmundsson IS 1975 (Fjall)Gönguhópurinn Hægfari
Bylgja Árnadóttir IS 1984 BFF
Dagur Pálsson IS 1987 Boot Camp
Dalrós Ingadóttir IS 2003 Fram
Daníel G. Daníelsson IS 1992 Náttúruhlaup
Daníel Hrafn Magnússon IS 1995
Davíð Þór Jónsson IS 1981
Davíð Þorgeirsson IS 1988
Daði Baldur Ottósson IS 1986 Skómas
Diljá Ólafsdóttir IS 1990
Dóra Mjöll Hauksdóttir IS 1974
Drífa Flosadóttir IS 1972 Hlaupahópur FH/ Hlaupahornin
Dýrleif Sigurjónsdóttir IS 1992 3SH og hlaupahópur FH
Eggert Arason IS 1994 Múffa
Egill Guðmundsson IS 1953 Hlaupahópur FH
Egill Gylfason IS 1985 Ægir3
Egill Öydvin Hördísarson IS 1991
Einar Hannesson IS 1988
Einar Hreinsson IS 1989 afk/Laugaskokk
Einar Njálsson IS 1986 HHHC Wannabes
Einar Örn Guðmundsson IS 1984 T.E.A.M
Eiður Andri Thorarensen IS 1999 Í gegnum vafurlogann
Elimar Hauksson IS 1990
Elín Lóa Baldursdóttir IS 1984 Náttúruhlaup
Elín Marta Eiríksdóttir IS 1982 Gullrillur
Elísabet Atladóttir IS 1994
Ellert Björn Ómarsson IS 1994
Elsa Bjarnadóttir IS 1990
Elsa Lára Arnardottir IS 1975 Skagaskokk
Elvar Þór Karlsson IS 1990
Ester Ólafsdóttir IS 1988
Esther Friðriksdóttir IS 1994
Eva Birgisdóttir IS 1989 66 north
Eva Karen Ástudóttir IS 1990
Eyrún Ösp Eyþórsdóttir IS 1983
Eyvindur Aron Jakobsson IS 1987
Fabrice Maloigne FR 1966 Aegir3
Fannar Baldvinsson IS 1989
Fannar Freyr Örnólfsson IS 2004 Hlaupahópurinn Dunna
Fannar Guðundsson IS 1986 HHHC Wannabees
Fannar Páll Aðalsteinsson IS 1986 Langir Laugardagar
Fanney Finnsdóttir IS 1980
Fanney Björk Frostadóttir IS 1981
Fanney Blöndahl IS 1984 Cool Runnings
Fanney Þorbjörg Guðmundsdóttir IS 1992
Felix Starker DE 1983
Finnbogi Jóhannsson IS 1969 Breiðablik
Finnbogi Sigurðsson IS 1992 RL4
Frédéric Magnard FR 1970
Frímann Snær Guðmundsson IS 1990 Náttúruhlaup
Fríða Jónsdóttir IS 1991 Boot Camp
Friðbjörn Hólm Ólafsson IS 1966 Náttúruhlaup
Friðleifur Friðleifsson IS 1970 HHHC GJEMLER
Friðrik Karlsson IS 1992 Hlaupahópurinn Dunna
Gauti Þormar IS 1992 Broddgeltirnir
Gísli Rúnar Magnússon IS 1994
Gréta Jakobsdóttir IS 1983
Grétar Þór Þorsteinsson IS 1983 Hrútar
Gunnar Magnús Bergs IS 1998 Hlaupahópur Gottfreðs
Gunnhildur Ásta Traustadóttir IS 1980 Hlaupahópur FH
Gunnhildur Ómarsdóttir IS 1994
Gunnur Róbertsdóttir IS 1974 Hlaupah. Ármanns / Náttúruhlaup
Gústaf Darrason IS 1999
Guðbjartur Magnússon IS 1977 Hlaupahópur FH
Guðbjörg Helga Andrésdóttir IS 1990 UFA Eyrarskokk
Guðbjörn Ólsen Jónsson IS 1990
Guðgeir Sturluson IS 1985 Langir laugardagar
Guðjón Ingi Sigurðsson IS 1978
Guðlaug Harpa Gunnarsdóttir IS 1972 Breiðablik/Náttúruhlaup
Guðmunda Smáradóttir IS 1971 Breiðablik
Guðmundur Ólafsson IS 1997
Guðmundur Finnbogason IS 1989 Hlaupboyz
Guðmundur Guðnason IS 1969 HHHC Masters
Guðmundur Karl Gautason IS 1986 Skómas
Guðmundur Kristján Jónsson IS 1988 HHHC Ungliðar
Guðmundur Ólafsson IS 1977 Laugavegshópur Sigga P.
Guðmundur Sigurðsson IS 1975 (Fjall)Gönguhópurinn Hægfari
Guðmundur Steinsen IS 1981 FH
Guðmundur Tryggvi Ólafsson IS 1970 Hreindýrafjelagið
Guðný Jóna Valgeirsdóttir IS 1974
Guðný María Jóhannsdóttir IS 1980 Team Auður
Guðný Petrína Þórðardóttir IS 1983 3N
Guðrún Ásdís Sturlaugsdóttir IS 1983
Guðrún Björk Geirsdóttir IS 1976 Járnsystur
Guðrún Erla Þorvarðardóttir IS 1976 Hlaupahópur Víkings
Guðrún Lilja Curtis IS 1979
Guðrún Sóley Gestsdóttir IS 1987
Guðrún Ýr Sigbjörnsdóttir IS 1974
Hafdís Birgisdóttir IS 1973 Hlaupahornin
Hákon Jónsson IS 1986
Hálfdán Gunnarsson IS 1976 Boot Camp
Halla Lárusdóttir IS 1969
Halla María Hjartardóttir IS 1997
Halldór Eyjólfsson IS 1972 Klasi
Halldór Hermann Jónsson IS 1984
Halldór Jón Karlsson IS 1969
Halldór Þorkelsson IS 1971 HHHC Masters
Halldóra Gyða Matthíasdóttir Proppé IS 1969 Járnsystur
Hanna Rún Viðarsdóttir IS 1977 3N
Haraldur Friðgeirsson IS 1985
Haraldur Gísli Sigfússon IS 1986 Trimmhópur Boggu
Harpa Harðardóttir IS 1998
Heimir Ingimarsson IS 1988 HHHC Wannabees
Heiðdís Eiríksdóttir IS 1980 Hlaupahópur Breiðabliks
Helena Eyjólfsdóttir IS 1980 Team Auður
Helga Björk Árnadóttir IS 1982 Cool Runnings
Helga Kristín Halldórsdóttir IS 1980 Cool Runnings
Helga Þorsteinsdóttir IS 1974
Helgi Jónsson IS 1997 HHHC Ungliðar
Helgi Hardarson IS 1975 Beikonklúbburinn Bjarni
Helgi Júlíusson IS 1970 HHHC Miðaldra
Helgi Már Jónsson IS 1980
Helgi Örn Eyþórsson IS 1971 UFA Eyrarskokk
Helgi Rúnar Pálsson IS 1979 Eyrarskokk
Helgi Sigurðsson IS 1961 Hlaupahópur Sigga P
Hermann Ólafsson IS 1968 Frískir flóamenn
Hildur Sumarliðadóttir IS 1980 KR skokk
Hildur Aðalsteinsdóttir IS 1983 Náttúruhlaup
Hildur Birgisdóttir IS 1970 Árbæjarskokk
Hildur Edda Grétarsdóttir IS 1985
Hildur Freysdóttir IS 1984
Hildur Guðbjörnsdóttir IS 1972 FÍ Landvættur
Hildur Guðný Káradóttir IS 1987 Náttúruhlaup / Hlaupahópur FH
Hildur Þórðardóttir IS 1996
Hinrik Jóhanneson IS 1992
Hinrik Sigurður Jóhannesson IS 1975 Breiðablik
Hjalti Andrés Sigurbjörnsson IS 1987
Hjalti Kolbeinsson IS 1983 CCP Running Club
Hjördis björk Garðarsdottir IS 1969 3N
Hjördís Ýr Ólafsdóttir IS 1982 3SH / FH
Hjörtur Ólafsson IS 1991
Hlynur Hauksson IS 1988
Hörður Halldórsson IS 1982 RL4
Hrefna Friðriksdóttir IS 1983
Hrefna Guðrún Pétursdóttir IS 1996
Hreimur Örn Heimisson IS 1978
Hróar Örn Jónasson IS 1989
Hrólfur Gestsson IS 1969 KR-skokk
Hrólfur Vilhjálmsson IS 1993
Hrönn Hrafnsdóttir IS 1967
Hróðmar Jónsson IS 1988 Boot Camp
Hugrún Þorsteinsdóttir IS 1972 Valur skokk
Hulda Björk Guðmundsdóttir IS 1978 Skagaskokk
Hulda Sævarsdóttir IS 1978 3N
Inga Fríða Guðnjörnsdóttir IS 1977
ingibjörg Pétursdóttir IS 1969 LR 4
Ingibjörg Sigurðardóttir IS 1981
Ingibjörg Lára Sveinsdóttir IS 1989 Boot Camp
Ingibjörg Tómasdóttir IS 1993
Ingólfur Arnarson IS 1963 Hlaupahópur Víkings
Ingólfur Birgir Sigurgeirsson IS 1982
Ingvar Hjálmarsson IS 1979 Hlaupapar
Ingvar Hjartarson IS 1994 Fjölnir
Ingvar Páll Jónsson IS 1964 Fjölnir
Ingvar Rúnar Jóhannesson IS 1990 Þróttur Vogum
Ingveldur Sæmundsdottir IS 1979 hreindýrafélagið
Ingvi Jónasson IS 1973 Breiðablik / HHHC Masters
Írina Óskarsdóttir IS 1973 Járnsystur
Íris Anna Súladóttir IS 1989 CFR
Íris Blöndahl Kjartansdóttir IS 1992
Ívar Baldvinsson IS 1985 The Baldvins
Ívar Hákonarson IS 1987 Hreindýrafélagið
Ívar Ísak Guðjónsson IS 1972 CrossFit Reykjavík
Jakob Antonsson IS 1971
Jakob Rolfsson IS 1991
Jenný Harðardóttir IS 1992 Laugaskokk
Jessi Kingan IS 1986
Jódís Erla Gunnlaugsdóttir IS 1996
Jóhann Axel Vignisson IS 1998
Jóhann Wathne IS 1976 HHHC Miðaldra
Jóhann Ari Jóhannsson IS 1986 Ægir3
Jóhann Guðbrandsson IS 1984 K.S
Jóhann Guðmundsson IS 1985
Jóhanna Ben IS 1971 Breiðablik
Jóhannes Þór Ævarsson IS 1973 Hlaupahópur FH
John Tómasson IS 1974
Jökull Vilhjálmsson IS 1990
Jón Axelsson IS 1963 Breiðablik - Þríkó
Jón Benjamín Halldóruson IS 1988
Jón Bersi Ellingsen IS 1971 Þríkó
Jón Bjarni Pétursson IS 1982
Jon Bjornsson IS 1968 Tindur
Jón Eyþór Gottskálksson IS 1989
Jón Eðvald Halldórsson IS 1980
Jón Haukur Jónsson IS 1989
Jón Ingi Árnason IS 1977 HHHC Miðaldra
Jón Örlygsson IS 1974 Víkingur
Jón Óttar Birgisson IS 1974
Jon Trausti Gudmundsson IS 1990 Broddgeltirnir
Jón Vignir Guðnason IS 1979 Hlaupaklúbburinn BoffOgBatti
Jóna Björg Jónsdóttir IS 1982 Breiðablik/ Náttúruhlaup
Jóna Ólafsdóttir IS 1979
Jónas Arnþór IS 1988 Dagrenning
Jónas Atli Gunnarsson IS 1993 Hlaupahópur Sigga P
Jónína Gunnarsdóttir IS 1975
Jórunn Atladóttir IS 1977 Náttúruhlaup
Jórunn Dóra Sigurjónsdottir IS 1972 Ármann - Náttúruhlaup
Júlíana Einarsdóttir IS 1986
Jürgen Maier DE 1978
Kamila Bucholz PL 1986
Kari Walter IS 1992
Karítas Gunnarsdóttir IS 1974 Gönguhópurinn garnirnar
Karl Brynjar Björnsson IS 1985
Karólína Pálsdóttir IS 1997 UFA Eyrarskokk
Kasper Hansen DK 1980 CCP Running Club
Katrín Lilja Sigurðardóttir IS 1982 Náttúruhlaup
Katrín Ýr Árnadóttir IS 1988
Ketill Helgason IS 1981 Náttùruhlaup
Kjartan Dige Baldursson IS 1989
Kjartan Freyr Ásmundsson IS 1977
Kjartan Kristinsson IS 1978
Kjartan Ólafsson IS 1983
Kjartan Ottósson IS 1989 Langur laugardagur ltd
Kolbeinn Elí Pétursson IS 1991
Kristen Martel FR 1976
Kristín Þórisdóttir IS 1987
Kristín Emilía Ingibergsdóttir IS 1983
Kristin Lilja Eyglóardóttir IS 1978
Kristín Manúsdóttir IS 1959 Breiðablik - Þríkó
Kristinn Jakobsson IS 1969 Árbæjarskokk
Kristinn Ólafsson IS 1988
Kristinn Sævar Thorarensen IS 1971 Í gegnum vafurlogann
Kristján Ásgeirsson IS 1965 Sporthúsið
Kristján Andri Jóhannsson IS 1988
Kristján Ari Tómasson IS 1998
Kristján Bryde IS 1991 Broddgeltirnir
Kristján Guðbjartsson IS 1983 Hlaupahópurinn Dunna
Kristjana Jónsdóttir IS 1986
Kristmar Ólafsson IS 1959 Flandri
Kristrún Kristinsdóttir IS 1988 Valur skokk
Lára Björk Einarsdóttir IS 1977
Lára Hafliðadóttir IS 1987
Lilja Dögg Stefánsdóttir IS 1974 Þetta reddast alltaf!
Lilja Margrét Olsen IS 1981 Náttúruhlaup
Linda Björk Sigmundsdóttir IS 1980
Lóa Birna Birgisdóttir IS 1972 Ægir3
Logi Ingimarsson IS 1990 ÍR
Lovísa Stefánsdóttir IS 1970
Magni Hafsteinsson IS 1981
Magnús Pálsson IS 1985 Viking
Magnús Bjarklind IS 1969 Víkingur
Magnús Gottfreðsson IS 1965 Hlaupahópur Gottfreðs
Magnús Már Magnússon IS 1986 Skómas
Magnús Sigurjónsson IS 1977
Margeir Ásgeirsson IS 1986 Hlaupahópur FH
Margeir Gustavsson IS 1993
Margeir Kúld Eiríksson IS 1965 HHHC Gjemler
Margret Knutsdottir IS 1973
Margrét Lára Viðarsdóttir IS 1986 Team T.E.A.M
Margrét Rán Kjærnested IS 1986 BootCamp
Margrét Sæmundsdóttir IS 1979 Team Auður
María Júlíusdóttir IS 1995 Hlaupahópur Gottfreðs
María Rós Karlsdóttir IS 1973
María Rún Hafliðadóttir IS 1972 Náttúruhlaup
Marianne Sigurðardóttir Glad IS 1989
Maríjon Ósk Nóadóttir IS 1984
Marinó Albertsson IS 1969 Skokkhópur Hauka
Marteinn Guðmundsson IS 1998 HHHC Ungliðar
Matthías Eyjólfsson IS 1973
Matthildur Rúnarsdóttir IS 1972 Hlaupahópur FH
Matthildur Thordardottir IS 1993
Maxime Sauvageon FR 1985 Macron / Hlauptu Betur / HK
Monika Edwardsdottir IS 1977 Zabiegani Reykjavik
Natalia Kubis PL 2000
Níels Páll Dungal IS 1983
Ólafía Lárusdóttir IS 1979 Náttúruhlaup
Ólafur Einarsson IS 1990 Boot Camp
Ólafur hannesson IS 1992
Ólafur Jónsson IS 1984 Ekkert
olga horn fenger IS 1978
Óli H Þórðarson IS 1992 Bootcamp
Ómar Hákonarson IS 1981
Óskar Andreasen IS 1972 Frískir Flóamenn
Óskar Guðjón Karlsson IS 1974 Hlaupahópur Breiðabliks
Oskar Jakobsson IS 1971 HHHC Masters
Óskar Örn Óskarsson IS 1973 Náttúruhlaup
Óskar Örn Pétursson IS 1975 ÍR
Óðinn Víkingur Árnason IS 1982 Ægir3
Páll Helgason IS 1970 Hlaupahópur Ármanns
Páll Poulsen IS 1967
Pétur Helgason IS 1957 Árbæjarskokk
Pétur Ívarsson IS 1970 HHHC GJEMLER
Pétur Már Ómarsson IS 1976
Rafnkell Jónsson IS 1964 Ungmennafélagið Hjalti
Ragna Ellertsdóttir IS 1990 Bootcamp
Ragnar Atli Tómasson IS 1992
Ragnar Harðarson IS 1976 Hlaupahópur Sigga P
Ragnar Ingi Magnússon IS 1992 Skokkhópum Haukar
Ragnheiður Sveinbjörnsdóttir IS 1981 Náttúruhlaup
Ragnhildur Sophusdottir IS 1976
Rakel Steingrímsdóttir IS 1972
Reynald Hinriksson IS 1985
Riku-Petteri Lehtonen FI 1988
Róbert Kristmannsson IS 1987
Róbert Rúnarsson IS 1977 Hlaupahópur FH
Rósa Björk IS 1968 Árbæjarskokk
Rósa Guðrún Sólberg IS 1971 Hlaupahópur Breiðabliks
Run Fridriksdottir IS 1991
Rúna Guðrún Loftsdóttir IS 1969
Rut Sigurmonsdóttir IS 1980 Hofmóður
Saga Finnbogadóttir IS 1988
Sandra Björk Jóhannsdóttir IS 1995 Boot Camp
Sandra Hrönn Arnardóttir IS 1994 Crossfit XY
Sara Árnadóttir IS 1994
Sibylle Köll AT 1975
Sif Arnarsdóttir IS 1975 Laugaskokk
Sif Sturludóttir IS 1981
Sigfús Benóný Harðarson IS 1980
Sigmar Guðmundsson IS 1969
Sigmundur Páll Freysteinsson IS 1996 Múffan
Sigríður Birgisdóttir IS 1991 Bootcamp
Sigríður Erlendsdóttir IS 1982 Þríkó
Sigríður Lára Guðmundsdóttir IS 1975 Breiðablik
Sigríður Sigurðardóttir IS 1964 Járnsystur
Sigríður Þrúður Stefánsdóttir IS 1967 Breiðablik/Náttúruhlaup
Sigrún Breiðfjörð Magnúsdóttir IS 1976 Náttúruhlaup
Sigrún Gunnarsdóttir IS 1986
Sigrún Lóa Kristjánsdóttir IS 1975 UFA Eyrarskokk
Sigrun Melax IS 1984 Mosóskokk
Sigrún Ósk Sigurðardóttir IS 1958
Sigrún Sigurðardóttir IS 1982
Sigrún Sveinbjörnsdóttir IS 1973
Sigurbjörg Jòhannsdòttir IS 1987
Sigurbjörg Magnúsdóttir IS 1985
Sigurgísli Gíslason IS 1987 CFR
Sigurlin Sumarlidadottir IS 1989
Sigurður Guðni Ísólfsson IS 1968 Hlaupahópur FH
Sigurður haraldsson IS 1970 3N
Sigurður Kári Guðnason IS 1979
Sigurður Konráðsson IS 1953 Hlaupahópur Sigga P.
Sigurður Norðdahl IS 1977
Sigurður Pálsson IS 1984 UMFA
Sigþóra Brynja Kristjánsdóttir IS 1990 UFA Eyrarskokk
Símon Oddsson IS 1989
Sindri Már Kolbeinsson IS 1988
Sindri Svanbergsson IS 1994
Skúli Skúlason IS 1984
Smári Björnsson IS 1975 Þríkó
Snorri Arnar Viðarsson IS 1977 Breiðablik
Snorri Björnsson IS 1994 HHHC Ungliðar
Snorri Einarsson IS 1986 Gullrillur
Snædís Ómarsdóttir IS 1994
Soffía Ummarin Kristinsdóttir IS 1993
Sóley Birna Aðalsteinsdóttir IS 1995
Sölvi Snær Egilsson IS 2003
Sonja Símonardóttir IS 1995
Stefán Árni Jónsson IS 1988
Stefán Velemir IS 1994
Steinunn Anna Hannesdóttir IS 1989
Steinunn Una Sigurdardottir IS 1971 3N
Steinþóra Jónsdóttir IS 1986
stephane raguin FR 1977
Sunna Dögg Heimisdóttir IS 1985
Sunna Lilja Björnsdóttir IS 1989 Náttúruhlaup
Sunna Sigurjónsdóttir IS 1988 Náttúruhlaup
Svanborg Guðmundsdóttir IS 1992 Hreindýrafélagið
Svanlaug Kjartansdóttir IS 1974 Frískir flóamenn
Svanur Karlsson IS 1970 Náttúruhlaup / Hlaupahópur FH
Sveinn Faaberg IS 1986
Sverrir H SVERRISSON IS 1978 3N
Sylwester Kalucki IS 1985 Þróttur Vogum
Sædís Arnardóttir IS 1984 Náttúruhlaup
Særós Tómasdóttir IS 1973
Sævar Jóhannsson IS 1973 Skokkhópur Álftaness
Sævar Karl Kristinsson IS 1984
Teitur Ingi Valmundsson IS 1978 Hlaupahópur Teits
Thelma Björk Einarsdóttir IS 1990 T.E.A.M
Tinna Björk Baldvinsdóttir IS 1973 The Baldvins
Tómas Kristjánsson IS 1965
Trausti Þorsteinsson IS 1990
Tryggvi Stefánsson IS 1988 KATA
Unnur Eva Arnarsdóttir IS 1982
Unnur Ylfa Magnúsdóttir IS 1980 Víkingur & Náttúruhlaup
Valgerður Rúnarsdóttir IS 1964 Hlaupahópur FH
Valþór Ásgrímsson IS 1980 Hofmóður
Vésteinn Stefánsson IS 1981
Vigfús Kristinn Björnsson IS 1967 Náttúruhlaup
Vignir Már Lýðsson IS 1989 ÍR
Zvjezdan Jovisic IS 1972
Ægir Emilsson IS 1969
Þóra Björk IS 1995
Þóra Bríet Pétursdóttir IS 1981 Nátturuhlaup
Þóra Rós Guðbjartsdóttir IS 1986 HH Dunna
Þóranna Sigurbjörg Sverrisdóttir IS 1964 Breiðablik
Þórbergur Guðjónsson IS 1980 Hofmóður
Þorbjörg Sif Þorsteinsdóttir IS 1981
Þórdís Halldórsdóttir IS 1977 Hlaupahópur FH
Þorgerður Ósk IS 1977 Breiðablik
Þorgrímur Kristjánsson IS 1986
Þórhildur Halldórsdóttir IS 1974 Náttúruhlaup
Þórhildur Helgadóttir IS 1972 Þríkó
Þórir Ármann Valdimarsson IS 1992 Boot Camp
Þórir Júlíusson IS 1982 Hlaupahópur Gottfreðs
Þorsteinn Einar Þorsteinsson IS 1963 Líkami og Boost
Þorsteinn Roy Jóhannsson IS 1991 HHHC Wannabees
Þorsteinn Valdimarsson IS 1989 Siggi P
Þórunn Gísladóttir Roth IS 1991 Bootcamp
Hengill Ultra 10 km (Registered: 99)
Name Nationality YOB Team / Club
Agnes Guðmundsdóttir IS 1990
Agnieszka Janowicz PL 1989 ZABIEGANI REYKJAVIK
Anastasia Alexandersdottir IS 1993
Andrea Ýr Úlfhéðinsdóttir IS 1997
Anna Sigurðardóttir IS 1986
Ari Þorleifsson IS 1982
Arnar Harðarson IS 1988
Árni Guðmundur Traustason IS 1988 Ægir3
Ása Eyjólfsdóttir IS 1974
Ásta Andrésdóttir IS 1980 Náttúruhlaup
Beata Monika PL 1977 Zabiegani Reykjavik
Birna Almarsdóttir IS 1993
Birta Marsilia IS 1994
Bjarghildur Pálsdóttir IS 1973
Björn Ásgeir Guðmundsson IS 1998
Bryndís Hrönn Kristinsdóttir IS 1994
Bryndís Ósk Valdimarsdóttir IS 1993
Bryndís Þórólfsdóttir IS 1991
Brynjar Birgisson IS 1984
Daniel van der Blij SE 1973 None
Daníel Þór IS 1989
Elin Þórólfsdóttir IS 1983
Ellen Bergsveinsdottir IS 1984
Emil Þór Emilsson IS 1971
Emilía Madeleine Heenen IS 1996
Erla Bjork IS 1976
Erla Vinsý Daðadóttir IS 1987
Erna Dögg Úlfhédinsdóttir IS 1990
Eygló Káradóttir IS 1996
Eygló Káradóttir IS 1996
Finnur Guðjónsson IS 1991 Skokkhópurinn Finnur Guð
Gísli Guðmundsson IS 2008
Gísli Þór Viðarsson IS 1982 Víkingur
Gudmundur Hafsteinsson IS 1975
Gunnar Páll Leifsson IS 1978
Guðbjörg Rós Haraldsdóttir IS 1954
Guðmundur Ingi Þorvaldsson IS 1973 Í gegnum vafurlogann
Guðmundur Pálsson IS 1984
Guðný Björl Halldórsdóttir IS 1998 Fylkir
Guðrún Örnólfsdóttir IS 1997 Legs Miserables
Halla Haraldsdóttir IS 1967
Halldór Hilmar Sigurðsson IS 1984
Harpa Heimi IS 1975
Harpa Katrín Gísladóttir IS 1973
Heiðrún Harpa Marteinsdóttir IS 1981 Flandri
Heiðrún Huld Finnsdóttir IS 1988
Heiðrún Ósk Reynisdóttir IS 1996
Heiður Hrund Jónsdóttir IS 1980 Náttúruhlaup
Helena Rúnarsdóttir IS 1988
Helga Guðlaug Jóhannsdóttir IS 1980
Herdís Guðjónsdóttir IS 1957 Ægir3
Hildur Kristín Þorvarðardóttir IS 1992
Hildur Sigurðardóttir IS 1966 Hlaupahópur FH
Hildur Vala Baldursdóttir IS 1992
Hilmar Þór Sigurjónsson IS 1988
Hrönn Þráinsdóttir IS 1976
Inger María Ágústsdóttir IS 1958 Víkingur
Írunn Þorbjörg Aradóttir IS 1994
Ísak Hrafn Stefánsson IS 1992
Ísold Norðfjörð IS 1996 Ægir3
Ívar Guðjónsson IS 1992
Ívar Þórólfsson IS 1975
Iða Brá Vilhjálmsdóttir IS 1964 Útiverur
Jane Sigurðardóttir IS 1978
Jochum Magnússon IS 2007
Jón Jóhannesson IS 1960 Umsb
Juliana Birgisdottir IS 1992
Kim Klara Ahlbrecht IS 1994
Kolbeinn Mareinsson IS 1973
Kolbrún Hanna Jónasdóttir IS 1981
Kristinn Björn Sigfússon IS 1983
Magnús Þór Valdimarsson IS 1997
Margrét Jóhannsdóttir IS 1995
Margrét Þórólfsdóttir IS 1989
Margrét Elín Arnarsdóttir IS 1979 Hlaupahópur FH / Náttúrúhlaup
Margrét Tryggvadóttir IS 1977
María Dögg Tryggvadóttir IS 1975
Nökkvi Rúnarsson IS 1992
Númi Sveinsson IS 1997 Legs Miserable
Perla Dís Kristinsdóttir IS 1982
Ragnar Rúnarsson IS 1987
Rúnar Guðbjartsson IS 1990 HH Dunna
Sandra Stefánsdóttir IS 1990 Hofmóður
Sigrún Hallgrimsdottir IS 1964
Sigrún Jónsdóttir IS 1989
Sigurður Jóhann Einarsson IS 1993
Silja Valdemarsdottir IS 1983
Soffía Petra Paulsen IS 2003
Sóley Birna Baldursdóttir IS 1985
Sölvi Tryggvason IS 1978 Í gegnum vafurlogann
Stefán Pálsson IS 1968
Sunna Guðmundsdóttir IS 1977
Svanhildur Skúladóttir IS 1986
Sylvía Rodriguez IS 1987 Flandri
Thorsteinn Jafet IS 1979 Basalt
thuridurgeird@hotmail.com Geirsdóttir IS 1968
Tómas Geir Howser Harðarson IS 1995
Vignir Gardarsson IS 1979
Zilvinas Grigaitis IS 1980 X
Hengill Ultra 5 km (Registered: 27)
Name Nationality YOB Team / Club
Álfrún Diljá Kristínardóttir IS 2006 UMF Selfoss
Ásdís Ragna Einarsdóttir IS 1979
Áslaug Einarsdóttir IS 1975
Dorota Jańczak PL 1969 Zabiegani Reykjavik
Einar Birgir Einarsson IS 2008
Erika Kuleshova PL 1990
Geir Þorvaldsson IS 1983
Guðlaug Katrín Hákonardóttir IS 1987
Guðlaugur Gunnarsson IS 1997
Heiðar Ólafsson IS 1980
Hildur Magnúsdóttir IS 1985
Ingibjörg Hafdís Gestsdóttir IS 2007 Hlaupár
Iðunn Getz Jóhannsdóttir IS 1997
Jolanta Grigaitiene IS 1980 X
Klara Einarsdóttir IS 2006
Liza Kuleshova PL 1990
Margrét Salóme L. Þorsteinsdóttir IS 1988
Mariusz Maselek PL 1974 Zabiegani Reykjavik
Rósa María Árnadóttir IS 1991
Rúnar Jónsson IS 1949
Sandra Ósk Jóhannsdóttir IS 1984 BootCamp
Sigríður Guðmundsdóttir IS 1983
Sigríður Lína Viðarsdóttir IS 1988
Skorri Juliusson IS 1992 Höttur
Steinunn Dúa Jónsdóttie IS 1982
Tinna Hallgrímsdóttir IS 1989
Þórdís Jóhannsdóttir Wathne IS 1983 Hlaupár / Laugaskokk