Bakgarður 101

Íslenska English

Go back to registration page

Registered contestants


Bakgarður 101 (Registered: 150)
Name Nationality YOB Team / Club
Adam Komorowski PL 1977 Zabiegani Reykjavik
Agnes Helga Martin IS 1978 Náttúruhlaup
Almar Viðarsson IS 1981 Hlaupahópur breiðabliks
Almar Þór þorgeirsson IS 1974 Svarta Gym
Ámundadóttir Soffia IS 1973 Valur skokk
Andrea Kjartansdóttir IS 1984 Árbæjarskokk
Anna Fríða Stefánsdóttir IS 1986 Boot Camp
Anna Halldóra Ágústsdóttir IS 1994 Valur Skokk
Ari Erlingsson IS 1983 Hlaupahópurinn Haile Gebrselassie
Ása A Kristjánsdóttir IS 1978 ÍR Skokk
Ásdís Guðnadóttir IS 1959 Skokkhópur Fram
Ásdís Pálmadóttir IS 1976 UltraForm
Ásgeir Daði Þórisson IS 1993 Vængir Júpíters
Ásta Andrésdóttir IS 1980
Ástþór Guðmundsson IS 1991 jamaica
Atli Viðar Gunnarsson Madsen IS 1981
Auðunn Bergsveinsson IS 1980 Þríkó
Auðunn Ragnarsson IS 1989 Ultraform
Auður Brynja Sölvadóttir IS 1995
Auður Friðriksdóttir IS 1984 Hlaup og Rautt
Axel Ernir Viðarsson IS 1979
Bára Þórðardóttir IS 1979
Barði Theódórsson IS 1989 Team Fjalló
Berglind Sigurðardóttir IS 1981 Náttúruhlaup
Berglind Steinsdóttir IS 1965 Valur skokk
Birgir Valdimarsson IS 1976 Víkingur
Birkir Pálmason IS 1989 GRID
Birna Bogadóttir IS 1988 Hlaup og Rautt
Bjarni Kristmarsson IS 1986
Björgvin Viktor Færseth IS 1996 Valur skokk
Björk Jóhannsdóttir IS 1977 Náttúruhlaup
Björk Ingadóttir IS 1976 Náttúruhlaup
Björn Guðmundsson IS 1975 Hlaupahópur FH
Borkur Brynjarsson IS 1972 BRB / Náttúruhlaup
Bryndís Eva Sverrisdóttir IS 1977 Náttúruhlaup
Bryngeir Sigurðsson IS 1976 Ultraform
Brynhildur Tyrfingsdóttir IS 1985
Brynja Guðmundsdóttir IS 1988 Hlaup og rautt
Brynja Sigurpálsdóttir IS 1993 Valur skokk
Dagmar Heiða Reynisdóttir IS 1979 Náttúruhlaup
Dagny Gísladóttir IS 1984 Valur Skokk
Dalrós Ingadóttir IS 2003 Ultraform
Daníel Gunnars Jónsson IS 1980 Hlaupahópur FH
Dóra Björnsdóttir IS 1969
Elvar Örn Hjaltason IS 1990
Ester Rúnarsdóttir IS 1980
Eva Ólafsdóttir IS 1973 Ægir3
Eva Steingrímsdóttir IS 1985
Fanney Finnsdottir IS 1980
Flóki Halldórsson IS 1973
Friðrik Benediktsson IS 1983 Eldfell
Gísli Ágúst Guðmundsson IS 1960 Hlaupahópur fh
Gísli Valur Waage IS 1979 Flandri/ UltraForm
Gróa Másdóttir IS 1971 Fram
Gunnar Freysson IS 1991 Ultraform
Gunnar Julisson IS 1973
Gunnar Marteinsson IS 1983 Boot Camp
Gunnar Viðar Gunnarsson IS 1969 Flandri/FH
Gunnhildur Ásta Traustadóttir IS 1980 Hlaupahópur FH
Gunnlaugur Dan Hafsteinsson IS 1982
Guðjón Sigurðsson IS 1978
Guðjón Ásmundsson IS 1974 Ultraform
Guðríður Þorgeirsdóttir IS 1982
Guðrún Ása Jóhannsdóttir IS 1977
Halldór Snorrason IS 1969 Árbæjarskokk/Þríkó
Harpa Georgsdóttir IS 1978 ÍR-skokk / Náttúruhlaup
Heiður Hrund Jónsdóttir IS 1980 Náttúruhlaup
Helga Hafsteinsdóttir IS 1988
Hildur Guðný Káradóttir IS 1987
Hildur Ingadóttir IS 1981 Gísli Eiríkur Helgi
Hildur Sigrún Einarsdóttir IS 1991
Hilmarsdóttir Hafdís Guðrún IS 1974 Fjallahlaupaþjálfun / Hlaupár
Hólmfríður Birna Guðmundsdóttir IS 1981 ÍR skokk
Hörður Hlífarsson IS 2000
Hulda Björk Guðmundsdóttir IS 1978 UltraForm/ Flandri
Ilona Grimm DE 1986 Víkingur
Inga Rut Gylfadóttir IS 1970 Valur skokk
Ingibjörg Helga Sveinbjörnsdóttir IS 1984 CFR
Ingunn Guðbrandsdóttir IS 1978
Ingvar Hjálmarsson IS 1979 Hlaup og Rautt
Ingvi Hjaltason IS 1983 Valur skokk
Íris Auður Arnardóttir IS 1972 Árbæjarskokk
Íris Eyfjörð Elíasdóttir IS 1983 Náttúruhlaup
Ísak Eiríksson IS 1990 Mjölnir MMA
Jóhann Ari Jóhannsson IS 1986 Ægir3
Jóhann Bragi Birgisson IS 1984 Ægir 3
Jón Gunnar Gunnarsson IS 1993 Þríkó
Jón Örlygsson IS 1974 Víkingur / Náttúruhlaup
Jón Trausti Guðmundsson IS 1990
Julia Hantschel DE 1987
Karen Sif Sigurðardóttir IS 1993
kári Þráinsson IS 1986 Hlaup og Rautt
Kjartan Kristinsson IS 1978 Ægir3
Kolbrún Arnardóttir IS 1986
Kolbrún Kristínardóttir IS 1979 Hlaupahópur FH
Kolbrún Ósk Jónsdóttir IS 1981 Náttúruhlaup
Kristinn Gunnar Kristinsson IS 1987
Kristinn Óskar Sigmundsson IS 1972 Flandri
Kristján Skúli Skúlason IS 1988 Team Fjalló
Lísa María Markúsdóttir IS 1984
Margrét Friðbjörnsdóttir IS 1984
Margrét Björk Svavarsdóttir IS 1973 Skokkhópur Fram
Margrét Björnsdóttir IS 1980 Valur skokk
Margrét Elín Arnarsdóttir IS 1979 Hlaupahópur FH
Marlena Radziszewska PL 1991
Monika Magdalena Edwardsdóttir IS 1977 Zabiegani Reykjavík
Oddný Kristín Kristbjörnsdóttir IS 1986 Náttúruhlaup
Ólafur Elínarson IS 1977
ólafur magnússon IS 1964 ægir3
Pálmi Jóhannsson IS 1988 Team Fjalló
Ragna Ragnarsdóttir IS 1948 Valur Skokk
Ragnar Dennisson IS 1982
Ragnhildur Kristjánsdóttir IS 1981 Náttúrurhlaup
Rakel María Hjaltadóttir IS 1993 UltraForm
Rúna Rut Ragnarsdóttir IS 1976 Náttúruhlaup/Valur skokk/Runa Runner
Rúnar Sigurðsson IS 1964 Árbæjarskokk
Sif Sumarliðadóttir IS 1975 KR-skokk
Sigríður Björg Tómasdóttir IS 1971 KR-skokk
Sigríður Rúna Þóroddsdóttir IS 1970 Breiðablik
Sigrún H Einarsdóttir IS 1985 Ultraform
Sigrún Jóhannsdóttir IS 1985 Náttúruhlaup
Sigurbjorn Einarsson IS 1971 Ultraform
sigurborg sturludóttir IS 1967
Sigurdur Isolfsson IS 1968 Hlaupahópur FH
Sigurjón Ernir Sturluson IS 1990 UltraForm
Sindri Hafþórsson IS 1987
Sjöfn Yngvadóttir IS 1979 Náttúruhlaup
Sólbjört María Jónsdóttir IS 1997 Ultraform
Sölvi Snær Egilsson IS 2003 Ultraform
Sondy Johansen IS 1964 Árbæjarskokk
Sonja Símonardóttir IS 1995 Ægir3
Stefán Alfreðsson IS 1961 Valur skokk
Stefán Georgsson IS 1972 Skokkhópur Hauka
Stefán Hafsteinsson IS 1993
Steinþóra Heimisdóttir IS 1992
Telma Matthiasdottir IS 1976 Bætiefnabúllan
Tinna Lárusdóttir IS 1988 Árbæjarskokk
Tómas Jacobsen IS 1992
Tómas Sigurbjörnsson IS 1974
Vala Björnsdottir IS 1980 ÍR skokk
Viggó Ingason IS 1983
Vilborg Ásgeirsdóttir IS 1977 Náttúruhlaup
Þóra Másdóttir IS 1961 Skokkhópur Fram
Þorbjörn Þórarinsson IS 1994
Þórdís Jóhannsdóttir Wathne IS 1983 HLAUPÁR
Þórhildur Pálsdóttir IS 1989
Þorláksdóttir Unnur IS 1962 Hlaupahópur FH
Þorlákur Jónsson IS 1965 KR-skokk
Þorleifur Þorleifsson IS 1979 Árbæjarskokk
Þorvaldur Guđjónsson IS 1971 Náttúruhlaup